2 nowości dla turystów! Pakiet degustacyjny palinki i e-book dla tych, którzy NIE lubią czytać

2023-12-14

Z przyjemnością informuję, że w tym sezonie zimowym mam dla Państwa coś nowego! Pierwszą z nich jest od dawna planowany program: degustacja pálinki i węgierskich przekąsek (pálinka śliwkowa, kiełbaski, boczek, świeży chleb) w restauracji z prawdziwie węgierską atmosferą! Spodoba się Państwu ten program, ponieważ podczas zwiedzania można się bardzo zmęczyć, więc miło będzie usiąść i zrelaksować się w tej węgierskiej restauracji, niedaleko Wielkiej Hali Targowej.

Do pakietu degustacyjnego pálinki dołączony jest mój pakiet informacyjny "I Love Budapest", który pomoże Państwu zaplanować podróż do Budapesztu: zawiera on informacje na temat transportu, co spakować, gdzie zarezerwować nocleg, rekomendacje restauracji, mały słownik dla turystów itp.

PROSZĘ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O PAKIECIE DEGUSTACJI PALE I WĘGIERSKICH SMAKÓW >>>.


Innym moim nowym dodatkiem jest przewodnik BUDAPEST, MY LOVE, e-book napisany specjalnie dla turystów, którzy NIE chcą czytać bardzo długich opisów historycznych i kulturowych. Napisałem go dla tych, którzy wolą spacerować, patrzeć, jeść, cieszyć się Budapesztem i chcą przeczytać tylko najważniejsze rzeczy w 4-5 zdaniach o każdej atrakcji. W tej książce znajdą Państwo również planer zwiedzania, więc nie muszą Państwo korzystać z gogle, aby połączyć punkty, które chcą Państwo odwiedzić w Budapeszcie, pomogę Państwu!

PROSZĘ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O E-BOOKU >>>