I LOVE BP - Pakiet informacyjny i planer wycieczek

NOWOŚĆ! Pakiet informacyjny i planer wycieczek

Jeśli odwiedzają Państwo Budapeszt po raz pierwszy, z pewnością mają Państwo wiele pytań, a szukanie odpowiedzi na nie w Internecie jest męczące. Właśnie dlatego stworzyłam dla moich turystów pakiet informacyjny "I LOVE BUDAPEST", kompletny pakiet wiedzy!

Co zawiera pakiet internetowy I LOVE BUDAPEST?

1) Podstawowe informacje i najczęściej zadawane pytania dotyczące Budapesztu: transport publiczny, zakwaterowanie, co kupić na pamiątkę... Pokażę Państwu, gdzie zarezerwować zakwaterowanie i gdzie kupić bilety autobusowe!

2. 2-dniowy plan zwiedzania, który obejmuje nie tylko najważniejsze rzeczy do zobaczenia, ale także kawę i lunch. Oczywiście powinien być wygodny, bo warto zobaczyć wszystkie atrakcje obok siebie w jednym programie

3. kupony dające zniżki i prezenty TYLKO dla NASZYCH gości, w najbardziej przyjaznych restauracjach w Budapeszcie

4. lista restauracji i kawiarni, według kategorii cenowych, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić, że nie pójdą do odpowiedniego dla siebie miejsca

5 Co robić bez przewodnika? Jeśli odwiedzają Państwo najważniejsze miejsca z przewodnikiem, z pewnością są Państwo ciekawi, co warto zobaczyć bez przewodnika! Cóż, wymieniłam je dla Państwa, ponieważ nie wszystkie z nich wymagają profesjonalnego przewodnika

6. Slowniczek dla turistów (+WIDEO) (na razie dostępne w języku polskim i angielskim)

7. najlepsze miejsca na selfie! Ważne jest, aby podczas podróży robić sobie dobre zdjęcia, prawda? Teraz mogą Państwo znaleźć najlepsze miejsca do robienia zdjęć z mapami i wskazówkami, które sprawią, że Państwa wrażenia z Budapesztu pozostaną na zawsze!

8. mapa poszukiwania skarbów dla dzieci... Ekscytujące zagadki: gdzie jest mały posąg żaby i gdzie można znaleźć 4 gigantyczne kamienne słonie? Kto okaże się najsprytniejszy i dostrzeże te ukryte miejsca w Budapeszcie? Dla rodzin, ta sekcja pomoże dzieciom (4-10 lat) cieszyć się zwiedzaniem (punkty do znalezienia znajdują się na klasycznej trasie zwiedzania).

Jeśli więc chcą Państwo NAPRAWDĘ DOBRZE SIĘ BAWIĆ W BUDAPESZCIE, proszę kupić jedną z naszych usług (zwiedzanie, wycieczka łodzią lub e-book), aby otrzymać ten pakiet informacyjny za darmo! :)

Oczywiście mogą Państwo również kupić pakiet.

3 000 Ft