Rocznica ślubu w Budapeszcie? 3 wskazówki na romantyczny weekend

2023-03-06

Nie masz pomysłu na rocznicę ślubu? Wybierz się na 2-3 dniową wycieczkę z małżonkiem! Budapeszt jest blisko, jest tani, ale ma niezwykły klimat i jest bardzo romantyczny.

1) Zarezerwuj wycieczkę z przewodnikiem, abyś nie musiał tracić czasu, próbując dowiedzieć się, gdzie chodzić i co zobaczyć.  Zrobię to za Ciebie! Gwarantuję, że zobaczysz najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w mieście, a Twój partner zapamięta ten prezent!

2) Zrób rezerwację w prawdziwej węgierskiej restauracji, oczywiście w tym również Ci pomogę. Smaki i zapachy nie tylko dostarczą Wam miłych wrażeń, ale sprawią, że Wasza budapeszteńska przygoda będzie wyjątkowym wspomnieniem!

3) Przygotuj ciekawy program! Basen, zoo, wędrówka po górach Budapesztu, rejs statkiem lub nawet taniec! Oczywiście, mogę pomóc w rezerwacji również tych.

Niezależnie od tego, czy zarezerwujecie u mnie 4-godzinne czy 1-dniowe zwiedzanie, pomogę Wam zorganizować resztę programu dnia (bezpłatnie). 

Dla mnie prawdziwym sukcesem jest, gdy Budapeszt nie jest tylko słowem dla pary, ale pięknym wspomnieniem, wspólnym doświadczeniem, mottem do powrotu do siebie!

003620 235 9758 / budapestmylove@gmail.com